Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Mohelnice
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 30. 4.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1.C |
|
|
|
|
|
|
|
odp |
odp |
odp |
|
2.C |
|
|
|
|
|
|
|
odp |
odp |
odp |
|
3.D |
|
|
|
|
|
|
|
odp |
odp |
odp |
|
4.A |
|
|
|
|
th |
th |
th |
|
|
|
|
4.B |
|
|
|
|
th |
th |
|
odp |
odp |
odp |
|
4.C |
|
|
|
|
th |
th |
|
odp |
odp |
odp |
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
ADAMCOVÁ Petra |
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
|
HENNER KORDOŠOVÁ Pavla |
|
|
|
|
- |
|
- |
|
|
|
|
HORÁKOVÁ Dagmar |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
KOPŘIVOVÁ Eva |
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
LINHART Květoslav |
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
MIKETOVÁ Šárka |
|
Ps |
Pi |
Se |
.. |
- |
Nv |
- |
.. |
.. |
|
PEŠKAR Josef |
|
|
|
|
|
- |
|
|
|
|
|
SKOPALOVÁ Jana |
|
Ry |
- |
Ma |
Bl |
- |
- |
- |
- |
- |
|
ŠVEC Jaroslav |
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
VYJÍDÁČEK Lukáš |
|
Kt |
El |
- |
Pi |
Ni |
- |
.. |
.. |
.. |
|
Místnosti mimo provoz |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
15 |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
Změny v rozvrzích učitelů |
ADAMCOVÁ Petra |
7 |
odpadá |
ZDP |
1.C |
|
|
9 |
odpadá |
EKO |
2.C |
|
|
4. hodObecný pedagogický dohled |
|
BLAŽEK Jan |
4 |
supl.
(Sp nem)
|
ICT |
1.B (brj) |
14 |
za odpadlou |
7 |
odpadá |
PCS |
4.B (bnj) |
|
|
8 |
odpadá |
PCS |
4.B (bnj) |
|
|
|
Ellnerová Hana |
2 |
supl.
(Vd nem)
|
AJ1 |
3.D (drj) |
20 |
za odpadlou |
8 |
odpadá |
AJ1 |
1.C (ct2) |
|
|
|
HENNER KORDOŠOVÁ Pavla |
7 |
odpadá |
AJ1 |
3.D (drj) |
|
|
8 |
odpadá |
AJ1 |
1.C (ct1) |
|
|
9 |
odpadá |
ZPV |
3.D |
|
|
4. hod, 6. hodObecný pedagogický dohled |
|
IŠOVÁ Marcela |
1 |
není nad úvazek
|
MAT |
4.A |
4 |
|
|
KOPŘIVOVÁ Eva |
5. hodObecný pedagogický dohled |
|
KOUTNÝ Martin |
před 7. hod dohled přízemí |
|
|
Kožusznik Tomáš |
1 |
supl.
(Vd nem)
|
RJ2 |
3.D (drj) |
7 |
přespočetná hod. |
|
LINHART Květoslav |
před 2. hod dohled 1.poschodí |
|
4. hodObecný pedagogický dohled |
|
MÁŠEK Michal |
3 |
supl.
(Sp nem)
|
ICT |
1.B (brj) |
14 |
za odpadlou |
7 |
odpadá |
PRG |
2.C (ct1) |
|
|
8 |
odpadá |
PRG |
2.C (ct1) |
|
|
|
NIČE Radoslav |
5 |
supl.
(Vd nem)
|
VRR |
3.D (drj) |
21 |
za odpadlou |
7 |
odpadá |
ALG |
2.C (ct2) |
|
|
8 |
odpadá |
ALG |
2.C (ct2) |
|
|
|
NOVOTNÝ Miroslav |
6 |
supl.
(Mk lék)
|
CIT |
2.B (brj) |
lab2 |
za odpadlou |
|
PALLA Miloš |
5 |
odpadá |
EEN |
4.A (sil) |
|
|
6 |
odpadá |
EEN |
4.A (sil) |
|
|
|
PEŠKAR Josef |
1 |
supl.
(Mk lék)
|
PCS |
3.C |
5 |
přespočetná hod. |
2 |
není nad úvazek
|
GPC |
4.C |
14 |
za odpadlou |
5. hodObecný pedagogický dohled |
|
PILARČÍK Viktor |
2 |
supl.
(Mk lék)
|
TEV |
2.A (arj) |
tel2 |
přespočetná hod. |
4 |
supl.
(Vd nem)
|
TEV |
3.D (drj) |
tel1 |
přespočetná hod. |
7 |
odpadá |
TEV |
3.D (dnj) |
|
|
9 |
odpadá |
ZPV |
4.B |
|
|
|
RYŠAVÁ Renata |
1 |
supl.
(Sp nem)
|
ZPV |
1.C |
8 |
přespočetná hod. |
|
SEDLÁKOVÁ Jiřina |
3 |
supl.
(Mk lék)
|
CJL |
1.C |
8 |
přespočetná hod. |
4 |
odpadá |
CJL |
4.A |
|
|
|
ŠVEC Jaroslav |
5. hodObecný pedagogický dohled |
|
TREFILÍKOVÁ Dana |
5 |
odpadá |
AUT |
4.A (aut) |
|
|
6 |
odpadá |
AUT |
4.A (aut) |
|
|
|
ZÁRYBNICKÝ Tomáš |
před 5. hod dohled přízemí |
|
|
ZDRÁHALOVÁ Blanka |
7 |
odpadá |
MAT |
4.C |
|
|
8 |
odpadá |
MAT |
4.C |
|
|
9 |
odpadá |
TEV |
1.C (ct1) |
|
|
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.B |
3 |
ICT |
brj |
14 |
supluje |
Ma |
(Sp) |
4 |
ICT |
brj |
14 |
supluje |
Bl |
(Sp) |
|
1.C |
1 |
ZPV |
|
8 |
supluje |
Ry |
(Sp) |
3 |
CJL |
|
8 |
supluje |
Se |
(Mk) |
9. hod, 8. hod, 7. hod odpadá |
|
2.A |
2 |
TEV |
arj |
tel2 |
supluje |
Pi |
(Mk) |
|
2.B |
6 |
CIT |
brj |
lab2 |
supluje |
Nv |
(Mk) |
|
2.C |
9. hod, 8. hod, 7. hod odpadá |
|
3.C |
|
3.D |
1 |
RJ2 |
drj |
7 |
supluje |
Kt |
(Vd) |
2 |
AJ1 |
drj |
20 |
supluje |
El |
(Vd) |
4 |
TEV |
drj |
tel1 |
supluje |
Pi |
(Vd) |
5 |
VRR |
drj |
21 |
supluje |
Ni |
(Vd) |
9. hod, 7. - 8. hod odpadá |
|
4.A |
6. hod, 5. hod, 4. hod třídnická hodina |
|
4.B |
9. hod, 8. hod, 7. hod odpadá |
4. - 5. hod třídnická hodina |
|
4.C |
4. - 5. hod třídnická hodina |
9. hod, 8. hod, 7. hod odpadá |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
4.A
|
Hodina: 4. hod, 6. hod, Učitel: HENNER KORDOŠOVÁ Pavla
|
|
4.B
|
Hodina: 4. hod, Učitel: ADAMCOVÁ Petra
|
Hodina: 5. hod, Učitel: ŠVEC Jaroslav
|
|
4.C
|
Hodina: 4. hod, Učitel: LINHART Květoslav
|
Hodina: 5. hod, Učitel: PEŠKAR Josef
|
|